Parfum me feromone Obsessive

3,000 LEK

Aromë misterioze dhe krejtësisht e parezistueshme – kjo është ajo që përmban kjo shishe joshëse. A jeni gati të zbuloni të gjitha përvojat e reja të fshehura brenda? Ky parfum është bërë për një zotëri që e di se çfarë dëshiron!

Availability: Në gjëndje SKU: E24122 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Aromë misterioze dhe krejtësisht e parezistueshme – kjo është ajo që përmban kjo shishe joshëse. A jeni gati të zbuloni të gjitha përvojat e reja të fshehura brenda? Ky parfum është bërë për një zotëri që e di se çfarë dëshiron! Agrume freskuese, lule tërheqëse dhe thekse delikate druri – përbërja e këtij parfumi e çon imagjinatën në një nivel krejtësisht të ri. Merrni parfumin tonë për meshkuj dhe kënaquni me këtë aromë ultra mashkullore…

Zbuloni aromën dhe më shumë:
– parfum intrigues fereomoni
– prodhuar në Poloni
– aromë tërheqëse, aromatike-ujore
– notat e sipërme: portokalli, lime, mandarinë, jasemini, bergamot, limon, neroli
– notat e zemrës: ciklamen, arrëmyshk, rezedë, koriandër, manushaqe, freezi, nota deti, pjeshkë, zymbyl, trëndafil, jasemini, rozmarinë, kalone
– notat bazë: qelibar, paçuli, myshk lisi, kedri, myshku i bardhë
– aromë misterioze në një dizajn elegant të shishes
– kuti elegante
– Kapaciteti: 10 ml