Parfum me feromone HOT

7,700 LEK

HOT prezanton edicionin e ri të serisë së saj të suksesshme dhe të gjatë të feromoneve për burra dhe gra. Feromonet janë tërheqës seksualë me fuqinë natyrore për të tërhequr seksin e kundërt.

Availability: Në gjendje SKU: 55401 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

HOT prezanton edicionin e ri të serisë së saj të suksesshme dhe të gjatë të feromoneve për burra dhe gra. Bashkohuni me ta në një udhëtim nëpër botë – Londër – Miami – Tokio – Dubai – me këto parfume feromone fenomenale dhe aromat e tyre të zgjedhura, duke ju zhytur në frymën e këtyre qyteteve mahnitëse. Feromonet janë tërheqës seksualë me fuqinë natyrore për të tërhequr seksin e kundërt.

Përzierja e veçantë dhe e testuar prej kohësh e feromoneve androstenol dhe androstenone e bën këtë seri të re krejtësisht unike.

Ajo ka një efekt erotikisht emocionues tek gratë dhe e tërheq atë në mënyrë magjike. Një parfum i rafinuar me feromone seksuale për meshkuj.

Parfum me feromone HOT

7,700 LEK

In stock