-30%

Parfum me feromone Fun Obsessive

Çmimi origjinal qe: 4,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,800 LEK.

Atij i pëlqen mënyra se si dukeni në Obsesivin tuaj. Dhe nëse shtoni këto feromone, ai do të çmendet plotësisht pas jush! Parfum me lule-frute-gusta me nota joshëse të trëndafilit të Damaskut dhe luleve të portokallit

Availability: Në gjendje SKU: E29933 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bëhu fantazia e tij!

Atij i pëlqen mënyra se si dukeni në Obsesivin tuaj. Dhe nëse shtoni këto feromone, ai do të çmendet plotësisht pas jush! Parfum me lule-frute-gusta me nota joshëse të trëndafilit të Damaskut dhe luleve të portokallit – ky është çelësi juaj i veçantë në botën e argëtimit të ëmbël!

Plot detaje emocionuese. Shikoni:
– parfum simpatik dhe koket
– feromonet rritin atraktivitetin – kaq e vështirë për t’i rezistuar!
– aromë lulesh-frute-gourmand – provojeni me të brendshme dhe aksesorë në linjën Fun dhe… kontrolloni se çfarë do të ndodhë!
– notat e sipërme: dardhë, rrush pa fara e zezë
– notat e zemrës: iris, lule portokalli, jasemini, trëndafil i Damaskut
– notat bazë: dru kashmiri, fasule tonka, pralinë, vanilje
– shishe unike me majë në formë kristali dhe hark lejla
– Linja argëtuese që përputhet me ngjyra delikate
– parfum i paketuar në një kuti elegante
– Kapaciteti i disponueshëm: 30 ml

Parfum me feromone Fun Obsessive

Çmimi origjinal qe: 4,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,800 LEK.

In stock