-30%

Parfum me feromone Attraction

Çmimi origjinal qe: 4,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,220 LEK.

Parfum aromatik për të. I mbushur me feromone. Bazuar në një formulë sekrete që provokon një tërheqje indirekte dhe të parezistueshme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252099 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Parfum aromatik për të. I mbushur me feromone. Bazuar në një formulë sekrete që provokon një tërheqje indirekte dhe të parezistueshme.

Parfum me feromone Attraction

Çmimi origjinal qe: 4,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,220 LEK.

Out of stock