Parfum Eye of Love (per femra)

Parfum Eye of Love (per femra)

2,500 LEK

Ky llak ka feromone të veçantë që tërheqin burrat. Për shkak se është plotësisht pa erë mund ta vishni atë në kombinim me çdo deodorant dhe parfum. Mund të merrni me vete edhe shishen e vogël të dobishme kudo ku shkoni, duke u siguruar që gjithmonë mund të aplikoni pak parfum kur të jetë e nevojshme.

Availability: ● Në gjendje SKU: EOL-P-18 Kategori: ,

Përshkrim

Ky llak ka feromone të veçantë që tërheqin burrat. Për shkak se është plotësisht pa erë mund ta vishni atë në kombinim me çdo deodorant dhe parfum. Mund të merrni me vete edhe shishen e vogël të dobishme kudo ku shkoni, duke u siguruar që gjithmonë mund të aplikoni pak parfum kur të jetë e nevojshme.

You've just added this product to the cart: