Parfum Eye of Love (per femra)

2,500 LEK

Ky llak ka feromone të veçantë që tërheqin burrat. Për shkak se është plotësisht pa erë mund ta vishni atë në kombinim me çdo deodorant dhe parfum. Mund të merrni me vete edhe shishen e vogël të dobishme kudo ku shkoni, duke u siguruar që gjithmonë mund të aplikoni pak parfum kur të jetë e nevojshme.

Availability: Në gjëndje SKU: EOL-P-18 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky llak ka feromone të veçantë që tërheqin burrat. Për shkak se është plotësisht pa erë mund ta vishni atë në kombinim me çdo deodorant dhe parfum. Mund të merrni me vete edhe shishen e vogël të dobishme kudo ku shkoni, duke u siguruar që gjithmonë mund të aplikoni pak parfum kur të jetë e nevojshme.

Parfum Eye of Love (per femra)

2,500 LEK

In stock