-30%

Parfum Eye of Love -Evening Delight (per femra)

1,750 LEK

Ky parfum feromoni është krijuar për t’ju dhënë një avantazh të shtuar në jetën tuaj personale, profesionale dhe romantike. Ai përmban feromonet më të larta të kualitetit për të tërhequr burrat. Aromë përmban një grup tërheqës të luleve të freskëta të çiftëzuara me dru sandaleje Indiane do t’ju bëjë një grua që nuk do ta harroni dhe do ta mbani atë të kthehet për më shumë. Formuluar posaçërisht për tu veshur në mbrëmje kur dëshironi të jeni më flirtues dhe më i dëshirueshëm.

Availability: Në gjëndje SKU: EOL-P-14 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky parfum feromoni është krijuar për t’ju dhënë një avantazh të shtuar në jetën tuaj personale, profesionale dhe romantike. Ai përmban feromonet më të larta të kualitetit për të tërhequr burrat. Aromë përmban një grup tërheqës të luleve të freskëta të çiftëzuara me dru sandaleje Indiane do t’ju bëjë një grua që nuk do ta harroni dhe do ta mbani atë të kthehet për më shumë. Formuluar posaçërisht për tu veshur në mbrëmje kur dëshironi të jeni më flirtues dhe më i dëshirueshëm.

Parfum Eye of Love -Evening Delight (per femra)

1,750 LEK

In stock