Parfum Eye of Love – After Dark (per femra)

2,500 LEK

Ky parfum feromoni është krijuar për t’ju dhënë një avantazh të shtuar në jetën tuaj personale, profesionale dhe romantike. Ai përmban feromonet më të larta të kualitetit për të tërhequr burrat. Aroma përmban një përzierje të butë të jasemini të ngrohtë, zambakun dhe çokollatën e bardhë të ëmbël të butë.

Availability: Në gjëndje SKU: EOL-P-15 Kategori: ,
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky parfum feromoni është krijuar për t’ju dhënë një avantazh të shtuar në jetën tuaj personale, profesionale dhe romantike. Ai përmban feromonet më të larta të kualitetit për të tërhequr burrat. Aroma përmban një përzierje të butë të jasemini të ngrohtë, zambakun dhe çokollatën e bardhë të ëmbël të butë.

Parfum Eye of Love – After Dark (per femra)

2,500 LEK

In stock