Parfum EXSENS Mist Angels

LEK

Lëreni lumturinë t’ju tregojë rrugën! Lëreni këtë aromë marramendëse t’ju largojë shqetësimet! E krijuar me esencën e një bime të mahnitshme që gjendet vetëm në Arktik, Ëndrra e Engjëllit është ftesa juaj për eufori. Çfarë po pret? Lumturia është vetëm një aromë larg!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252353 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lëreni lumturinë t’ju tregojë rrugën! Lëreni këtë aromë marramendëse t’ju largojë shqetësimet! E krijuar me esencën e një bime të mahnitshme që gjendet vetëm në Arktik, Ëndrra e Engjëllit është ftesa juaj për eufori. Çfarë po pret? Lumturia është vetëm një aromë larg!

E përbërë nga rrënjët e Rhodiola Rosea, një bimë adaptogjene e përshkruar si “rezistencë në rritje ndaj stresit, performancë në rast lodhjeje”. Prandaj, kjo bimë rrit prodhimin natyral të endorfinës duke rritur rezistencën ndaj stresit dhe lodhjes.
Nota e sipërme: Bergamot, Ananasi dhe Zambaku i Luginës
Shënimi i zemrës: Dardhë, Kumbull
Nota bazë: Vanilje, Musk, Kedri dhe Qelibar
Për trupin dhe flokët
Madhësia e xhepit të lehtë për t’u mbajtur
Përbërësit: aqua (ujë), parfum (aromë), glicerinë, sorbat kaliumi, benzoat natriumi, acid citrik, ekstrakt i rrënjës së rodiola rosea, benzyl salicilate, alfa-izometil jonon, hidroksicitronellal, limonene, fenoksietanol, heksitil, heksitil, heksetanol.

Kujdesi për trupin dhe Bukuria
Linja Care nga Exsens ofron Angel’s Dream, një mjegull aromash që funksionon si përforcues i endorfinës, Under The Influence, e cila është një aromë që përfshin osmoferinë (kopulinë njerëzore). Vaj Glam për t’i dhënë lëkurës një nuancë të artë duke e ushqyer atë, shkëlqim buzësh me shije luleshtrydhe dhe kokosi me efekt të nxehtë dhe të ftohtë, xhel dhe shkumë pastruese për higjienën e përditshme intime dhe vaj Coco Shea ushqyes për lëkurën me një aromë të shijshme.

Parfum EXSENS Mist Angels

LEK

In stock