-30%

Parfum Erosart (per meshkuj)

1,988 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: E153 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky parfum është perfekt për të pushtuar një grua. Me shënimet e saj intensive dhe drusore, ajo krijon një besim për të arritur një natë çmendurie dhe pasioni. Shtë kombinimi i përsosur i elementëve natyrorë që do t’ju ndihmojë të joshni dhe të gjeni gjithçka që ju kërkoni.

Parfum Erosart (per meshkuj)

1,988 LEK

Out of stock