Parfum Aime Emoi

2,500 LEK

Eau de Toilette pour femme 50 ml Aime Emoi është një krijim i lezetshëm me theks të ngrohtë dhe pluhur, i ndërtuar rreth një dyshe kokosi dhe vanilje të shoqëruar nga lule portokalli. Aime Emoi zbulohet në një aspekt të ri dhe sugjeron një aromë të mbuluar në mister që lartëson një feminitet të shkëlqyeshëm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252217 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Eau de Toilette pour femme 50 ml Aime Emoi është një krijim i lezetshëm me theks të ngrohtë dhe pluhur, i ndërtuar rreth një dyshe kokosi dhe vanilje të shoqëruar nga lule portokalli. Aime Emoi zbulohet në një aspekt të ri dhe sugjeron një aromë të mbuluar në mister që lartëson një feminitet të shkëlqyeshëm. Një kompozim sa enigmatik aq edhe verbues nga sensualiteti. E shkëlqyeshme dhe magjepsëse në majë, ajo josh me zemrën e saj lule-orientale dhe ngrohtësinë e një shtegu delikate të qelibarit.
Koka: kokos/ bergamot/ mandarinë – Zemra: karamel/ ylang-ylang/ lule portokalli – Baza: vanilje/ paçuli/ qelibar i thatë/ fasule tonka.

Ujë tualeti për femra
50 ml
Akord kryesor: lules – oriental – fruta – gustator
Prodhuar në Francë
Përbërësit: Alkool, Aqua (ujë), Parfum (aromë), Linalool, Limonen, Kumarin, Citronellol, Geraniol, Alfa Iisometil Jonon, Benzil Benzoat, Farnesol, Citral, Benzil Salicilate, Benzil Alkolol.
Certifikimi: Vlerësimi i sigurisë së produktit kozmetik, Studimi nr. 665983, Center d’Expertise Règlementaire et Toxicologique, St Malo, CPNP 3796399.
Rregullorja: (CE) nr.1223/2009 e datës 30 nëntor 2009.
Norma: ISO 22716 GMP.

Parfum Aime Emoi

2,500 LEK

Out of stock