Panty Vibe Javida

7,200 LEK

Shaking Panty Vibrator nga Javida me brazda dhe valë stimuluese, një bosht tundës të fryrë dhe një stimulues fleksibël, vibrues i klitorit. Vibratori i brekëve në formë anatomike vishet brenda brekëve dhe stimulon vaginën dhe klitorisin në të njëjtën kohë – në heshtje dhe diskrete pa e vënë re kurrë askush!

Availability: Në gjëndje SKU: 05535220000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kënaqësi thellësisht stimuluese, diskrete për brekët!
Shaking Panty Vibrator nga Javida me brazda dhe valë stimuluese, një bosht tundës të fryrë dhe një stimulues fleksibël, vibrues i klitorit. Vibratori i brekëve në formë anatomike vishet brenda brekëve dhe stimulon vaginën dhe klitorisin në të njëjtën kohë – në heshtje dhe diskrete pa e vënë re kurrë askush!

Telekomanda mund të përdoret për të lëvizur lart e poshtë 10 mënyrat e dridhjes dhe 10 mënyrat emocionuese të dridhjeve shumë lehtë. Telekomanda ka një rreze prej 10 metrash dhe kjo do të thotë se modalitetet mund të kontrollohen edhe nga një partner. Silikoni me cilësi të lartë ndihet mirë kundër lëkurës kur vibratori përdoret ose përdoret për kënaqësi.

E ripenisikueshme – përfshin një kabllo USB dhe bateri (CR2032) për telekomandën.

Gjatësia e plotë 13.6 cm, stimuluesi klitoral 8.8 cm i gjatë.
Bosht: gjatësia e futjes 11,5 cm, Ø 2,5 cm – 3,5 cm.
Pesha 188 g.
Silikoni, PU, ABS.

Dridhja e vibratorit me një vibrator klitorisi
Mund të vishet në mënyrë diskrete brenda brekëve
Telekomanda praktike – diapazon 10 m
10 mënyra dridhjeje në bosht
10 mënyra dridhjeje në stimuluesin e klitorit
Funksionon me kontrolle +/-
Silikoni i butë me prekje
E ripenisikueshme, përfshirë. kabllo USB

Panty Vibe Javida

7,200 LEK

In stock