Oferta

Panty te zeza Bagirella

Çmimi origjinal qe: 2,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,030 LEK.

Këto tanga seksi kanë një print leopardi të tejdukshëm për një pamje emocionuese! Tanga është e lehtë për t’u kombinuar dhe është e rehatshme falë materialit elastik.

SKU: N/A Kategori: , Etiketë:
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Këto tanga seksi kanë një print leopardi të tejdukshëm për një pamje emocionuese! Tanga është e lehtë për t’u kombinuar dhe është e rehatshme falë materialit elastik.

Informacion shtesë

Masa

L/XL, S/M

Panty te zeza Bagirella

Çmimi origjinal qe: 2,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,030 LEK.

In stock