Panty me vibrim Hustler M/L

5,000 LEK

Tanga joshëse me dantellë me plumb vibrues. Kjo tanga seksi është prej 90% poliestër/10% elastan, e butë dhe elastike për rehati ideale dhe xhepi i fshehur e mban me lehtësi plumbin vibrues në vend. Plumbi mund të përdoret edhe i vetëm. 3x bateri LR44 të përfshira.

Availability: Në gjendje SKU: 800000036775 Kategori: , , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Tanga joshëse me dantellë me plumb vibrues. Kjo tanga seksi është prej 90% poliestër/10% elastan, e butë dhe elastike për rehati ideale dhe xhepi i fshehur e mban me lehtësi plumbin vibrues në vend. Plumbi mund të përdoret edhe i vetëm. 3x bateri LR44 të përfshira.

Materiali: 90% poliamide – 10% elastan

Panty me vibrim Hustler M/L

5,000 LEK

In stock