-30%

Panty Crotchless

1,827 LEK

All Access Slip është një domosdoshmëri për kohën sexy. Këto mbathje të hapura kanë një shpinë të hapur dhe ruffles të vogla tek ijet. Pjesa e pasme e hapur ka shirita të hollë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 1148-BLK-SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

All Access Slip është një domosdoshmëri për kohën sexy. Këto mbathje të hapura kanë një shpinë të hapur dhe ruffles të vogla tek ijet. Pjesa e pasme e hapur ka shirita të hollë.

Panty Crotchless

1,827 LEK

Out of stock