Oferta

Panty Cotelli Collection

1,330 LEK1,900 LEK

  • Pantallona të shkurtra të bëra nga dantella e butë
  • Material i patejdukshëm në zonën e bigës
  • Shumë elastike dhe komode
SKU: 23222181021 Kategori: ,
Spastroje
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Pantallona të shkurtra të bëra nga dantella e butë
  • Material i patejdukshëm në zonën e bigës
  • Shumë elastike dhe komode

Një përshtatje e mrekullueshme dhe një dizajn i nxehtë!
Pantallona të shkurtra të zeza nga Cottelli LINGERIE të bëra nga dantella delikate dhe elastike. Ka material të errët në zonën e bigës. Materiali i butë elastik do të thotë që pantallonat e shkurtra përshtaten mrekullisht dhe janë shumë komode për t’u veshur.

90% poliamid, 10% material elastik.

Informacion shtesë

Masa

S, M

Panty Cotelli Collection

1,330 LEK1,900 LEK

In stock