Pants per meshkuj Sventjoyment 2pc

900 LEK

Pantallona transparente të dukshme në një pako me 2 nga Svenjoyment. Në ngjyrë blu të mesnatës dhe në një pantyhose delikate, elastike cilësore që ndihet e butë dhe e mëndafshtë. Rripi i belit dhe skajet e këmbëve janë të përforcuara. Pantallonat e lehta dhe të ajrosura mezi duken nën veshje.

Availability: Në gjendje SKU: 21313824151 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pantallona të dukshme, transparente në një pako me 2
Pantyhose delikate dhe elastike me cilësi
E butë dhe e mëndafshtë
Ndjenjë emocionuese
Pothuajse e padukshme nën veshje
Transparencë emocionuese me një ndjesi veshjeje shumë të veçantë!

Pantallona transparente të dukshme në një pako me 2 nga Svenjoyment. Në ngjyrë blu të mesnatës dhe në një pantyhose delikate, elastike cilësore që ndihet e butë dhe e mëndafshtë. Rripi i belit dhe skajet e këmbëve janë të përforcuara. Pantallonat e lehta dhe të ajrosura mezi duken nën veshje.

100% poliamide.

Pants per meshkuj Sventjoyment 2pc

900 LEK

In stock