-30%

Panties të zeza me fjongo S/M

1,750 LEK

Ju do të dukeni shumë seksi dhe elegante me këtë rrip të dantellave të belit të ulët me një të hapur emocionuese. Rrëshqitja është bërë nga dantella e lules transparente dhe e veshur ulët në vithe. Pjesa e pasme e skajit ka një hark të madh të zezë prej sateni.

Karakteristika:
Materiali: 90% najlon, 10% material elastik
Ngjyra: E zezë
Marka: Rene Rofe

Availability: Në gjendje SKU: 751095blksm Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ju do të dukeni shumë seksi dhe elegante me këtë rrip të dantellave të belit të ulët me një të hapur emocionuese. Rrëshqitja është bërë nga dantella e lules transparente dhe e veshur ulët në vithe. Pjesa e pasme e skajit ka një hark të madh të zezë prej sateni.

Karakteristika:
Materiali: 90% najlon, 10% material elastik
Ngjyra: E zezë
Marka: Rene Rofe

Panties të zeza me fjongo S/M

1,750 LEK

In stock