Paddle Bondage Couture

3,200 LEK

Kënaqni dëshirat tuaja më të thella me Bondage Couture nga NS Novelties. Krijuar me përpikëri nga materiale superiore dhe me detaje të hollësishme, ky vozis Bondage Couture është aksesori juaj përfundimtar për BDSM dhe dhomën e gjumit. I gjithë materiali sintetik dhe pajisja pa nikel.

Availability: Në gjëndje SKU: 280888 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kënaqni dëshirat tuaja më të thella me Bondage Couture nga NS Novelties. Krijuar me përpikëri nga materiale superiore dhe me detaje të hollësishme, ky vozis Bondage Couture është aksesori juaj përfundimtar për BDSM dhe dhomën e gjumit. I gjithë materiali sintetik dhe pajisja pa nikel.