Oxana Pussy & Ass

9,450 LEK

Imitim real i pjeseve intime te Oxana-es prej materiale si lekure.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05246380000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Imitim real i pjeseve intime te Oxana-es prej materiale si lekure.
Masa: 25 cm x 21cm x 9 cm. Diametri vaginal dhe anal shume fleksibel. Materiali: TPR.

Oxana Pussy & Ass

9,450 LEK

Out of stock