Menge Penisi Orgasmus Wunder Pink

600 LEK

Menge Penisi vendoseni ne penis shton dhe mban ereksionin, me shume kenaqesi per te dy.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05109550000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Menge Penisi vendoseni ne penis shton dhe mban ereksionin, me shume kenaqesi per te dy. Satrukture stimuluese. 6 cm i gjate, diametri 3 cm (elastik). Material silikon i reshqitshem.

Menge Penisi Orgasmus Wunder Pink

600 LEK

Out of stock