Net Catsuit S/M

1,800 LEK

Catsuit e bërë nga pëlhura e zgjatur e zezë. Me shiritat e ngushtë. I lezetshëm dhe i hapur në anët. 100% poliamide.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 25501211111 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Catsuit e bërë nga pëlhura e zgjatur e zezë. Me shiritat e ngushtë. I lezetshëm dhe i hapur në anët. 100% poliamide.