Vibrator Nature Skin Big Black

4,800 LEK

Vibrator fleksibel ne forme penisi natyral me koke te plote dhe te dukshme. Shpejtesi te ndryshme vibrimi. Ngjyre te zeze.

Availability: Në gjëndje SKU: 05602780000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator fleksibel ne forme penisi natyral me koke te plote dhe te dukshme. Shpejtesi te ndryshme vibrimi. Ngjyre te zeze.
Permasa: 20 cm, Ø 4,5 cm.
Vjen me lubrifikant dhe puder shembul. Ju lutem porosisni dhe bateri: 2 x AA.

Vibrator Nature Skin Big Black

Vibrator Nature Skin Big Black

4,800 LEK

In stock