Mr. Dixx Mighty Mike 9inch Dildo

5,900 LEK

Mighty Mike nga koleksioni Mr Dixx – The Original është një dildo i butë dhe fleksibël, i bërë nga PVC anti-bakterial, pa erë dhe i sigurt për trupin. Majk ndihet si gjëja e vërtetë dhe ai ka një kupë thithëse të fortë që u mundëson përdoruesve të shijojnë një sërë mundësish për të gjitha llojet e kënaqësive, i vetëm ose me një partner.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21846 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mighty Mike nga koleksioni Mr Dixx – The Original është një dildo i butë dhe fleksibël, i bërë nga PVC anti-bakterial, pa erë dhe i sigurt për trupin.

Majk ndihet si gjëja e vërtetë dhe ai ka një kupë thithëse të fortë që u mundëson përdoruesve të shijojnë një sërë mundësish për të gjitha llojet e kënaqësive, i vetëm ose me një partner. Baza e kupës të thithjes siguron që Mike të ngjitet në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë, qoftë dyshemeja, koka e krevatit apo muri i dushit. Falë kupës së thithjes, dildo mund të përdoret gjithashtu në parzmore, duke u siguruar që të qëndrojë mirë në vend kur futet përmes unazës O, në mënyrë që përdoruesi të mund ta shijojë këtë Mr Dixx pa asnjë shqetësim.

Mighty Mike është një nga dildot më të mëdha nga koleksioni. Ai ka një bosht me vena, një kokë modeste penisi dhe është i ngjeshur me gjerësinë e tij prej 5 cm! Majk i fuqishëm do të sigurohet që ju të ndjeni praninë e tij për t’ju ndihmuar të arrini orgazma intensive.

Dildo fleksibël me një ndjesi realiste
Kupë thithëse e fortë
I pajtueshëm parzmore
Bërë nga PVC anti-bakterial
Pa ftalate dhe latex, pa erë, i sigurt për trupin
Gjatësia 23 cm
Gjerësia 5 cm

Mr. Dixx Mighty Mike 9inch Dildo

5,900 LEK

In stock