MoreAmore – Condom Tasty Skin 3 pcs

400 LEK

Kënaquni me kënaqësitë tuaja! Sillni pak argëtim në dhomën e gjumit me prezervativët Tasty Skin. Jo vetëm që kanë erë të këndshme, por edhe shije të bujshme. Tre shije të ndryshme: luleshtrydhe, banane dhe pinakola.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E29091 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kënaquni me kënaqësitë tuaja! Sillni pak argëtim në dhomën e gjumit me prezervativët Tasty Skin. Jo vetëm që kanë erë të këndshme, por edhe shije të bujshme. Tre shije të ndryshme: luleshtrydhe, banane dhe pinakola.

Lëreni veten të josheni nga shijet e shijshme të prezervativëve Tasty Skin. Ka 3 shije të ndryshme në një paketë. Në këtë mënyrë ju mund ta surprizoni partnerin tuaj çdo herë. Këta prezervativë kanë një erë të shkëlqyer dhe ne kemi shtuar një shije të vërtetë, duke e bërë përvojën tuaj edhe më intensive.

Lubrifikant shtesë
Prezervativët MoreAmore Fun Skin kanë xhel shtesë lubrifikues. Xheli shtesë mundëson më shumë rehati dhe parandalon dëmtimin e prezervativit kur përdoret. Lubrifikimi shtesë gjithashtu siguron që të argëtoheni më shumë. Kur do të përdorni më shumë lubrifikant, sigurohuni që ai që përdorni të jetë i sigurt me prezervativët latex.

Lateksi
Prezervativët Tasty Skin janë bërë nga latex i butë dhe i butë me cilësi të lartë. Ata kanë një aromë të këndshme tërheqëse. Njerëzit mund të jenë alergjikë ndaj lateksit dhe në raste të jashtëzakonshme që mund të çojnë në një goditje anafilaktike.

Specifikimet
Materiali: latex gome natyrale
Lubrifikant: Vaj silikoni
Forma: Prezervativ i drejtë me gjizë
Gjerësia nominale: 53 mm
Gjatësia: 180 mm
Ngjyra: Transparente
Tekstura: e lëmuar
Trashësia: 65 mikron
Petë prezervativi: katror

Cilësia
Cilësia është aspekti më i rëndësishëm i prezervativëve, sepse sa të bukur, qesharak, të këndshëm apo të veçantë janë, gjëja më e rëndësishme është që të mos dëmtohen gjatë përdorimit. Çdo prezervativ MoreAmore testohet në mënyrë elektronike përpara se të paketohet. Gjatë çdo prodhimi, prezervativët MoreAmore testohen 3 herë përpara se të largohen nga fabrika. Kjo siguron cilësi maksimale. Dëshironi të dini më shumë rreth kontrolleve të ndryshme të cilësisë së prezervativëve? Shikoni videon këtu.

Qëndrueshmëria
MoreAmore përpiqet të prodhojë produktet e tyre në mënyrën më të qëndrueshme të mundshme, ne e bëjmë këtë për të minimizuar efektin në mjedis. Të gjitha kutitë dhe fletëpalosjet janë të printuara në letër FSC ose letër të ricikluar. Prezervativët janë bërë nga latex gome natyrale. Prezervativët latex që nuk mbahen më në një paketë do të zhduken dhe do të kthehen në pluhur. Prezervativët janë të paketuar në letër alumini. Alumini nuk është i riciklueshëm, por ofron mbrojtjen më të mirë për prezervativin.

Fabrikat tona janë të gjitha të certifikuara BSCI. Kjo do të thotë se ne përpiqemi për siguri optimale, mbrojtje dhe pagesë të drejtë për punonjësit dhe prodhim të qëndrueshëm.

MoreAmore – Condom Tasty Skin 3 pcs

400 LEK

Out of stock