MiniWand Vibrator Essential

4,500 LEK

Lovely Leopard është një mini vibrator me shkop elegant, i rikarikueshëm. Dridhjet e saj janë të fuqishme dhe të heshtura. Leopardi bukurosh është i papërshkueshëm nga uji, ka 10 funksione dhe është projektuar për stimulimin e klitorit.

Availability: Në gjëndje SKU: E27917 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ju prezantojmë leopardin e bukur
Lovely Leopard është një mini vibrator me shkop elegant, i rikarikueshëm. Dridhjet e saj janë të fuqishme dhe të heshtura. Leopardi bukurosh është i papërshkueshëm nga uji, ka 10 funksione dhe është projektuar për stimulimin e klitorit. Produkti vjen me një çantë kozmetike përrallore për të gjitha gjërat e saj thelbësore me një printim të bukur në stil leopardi. Leopardi i mrekullueshëm është i papërshkueshëm nga uji dhe mund të përdoret në vaskë ose dush.

– 10 shpejtësi
– Silikoni i papërshkueshëm nga uji, i sigurt për trupin
– E rikarikueshme
– 12 cm x 3,5 cm
– Qese kozmetike

Specifikimet
Pesha: 70 gram
Lloji i baterisë: Li-ion 3.7V
Tensioni i karikimit: 100 – 240 V
Niveli i zërit: < 49dB
Mënyrat e dridhjeve: 10
Përdoruesi dhe koha e karikimit: 2 orë
I papërshkueshëm nga uji: IPX6
Materialet: Silikoni i sigurt për trupin