-30%

Minivibrator the power dragon

Çmimi origjinal qe: 5,160 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,612 LEK.

Shoqëria më e mirë për çdo grua është një plumb vibrues, i vogël, i matur, i bukur dhe i fuqishëm. Ky plumb vibrues sensual dhe i matur me gunga të vogla mund ta shijoni vetëm ose ta përdorni te partneri juaj, kufiri është imagjinata juaj.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 140031 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shoqëria më e mirë për çdo grua është një plumb vibrues, i vogël, i matur, i bukur dhe i fuqishëm. Ky plumb vibrues sensual dhe i matur me gunga të vogla mund ta shijoni vetëm ose ta përdorni te partneri juaj, kufiri është imagjinata juaj.

Karakteristikat:

• Dridhje me 3 modalitete me 4 intensitete
• Pesha: 60g
• Dizajn ergonomik
• Silikoni i butë
• 100% i papërshkueshëm nga uji
• Ngjyra: Jeshile
• Karikimi magnetik USB
• Gjatësia: 108.8mm
• Diametri: 26mm
• Jashtëzakonisht i fuqishëm por shumë i heshtur

Minivibrator the power dragon

Çmimi origjinal qe: 5,160 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,612 LEK.

Out of stock