Minivibrator Rianne S

4,400 LEK

RIANNE S Classique Stud është një edicion special i atmosferës më të shitur të RIANNE S Classique. Classique Stud është një mini vibrator i zi dhe i bukur i papërshkueshëm nga uji në silikon të sigurt për trupin dhe ka 7 mënyra dridhjeje.

Availability: Në gjëndje SKU: E27852 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

RIANNE S Classique Stud është një edicion special i atmosferës më të shitur të RIANNE S Classique. Classique Stud është një mini vibrator i zi dhe i bukur i papërshkueshëm nga uji në silikon të sigurt për trupin dhe ka 7 mënyra dridhjeje. Produkti përfshin një çantë kozmetike fantastike me stuko për të gjitha gjërat e nevojshme të saj.

– Madhësia: 12 cm e gjatë dhe 2 cm gjerësi.
– Bateritë e kërkuara: 1x AA (nuk përfshihen)
– I papërshkueshëm nga uji
– 7 shpejtësi
– Silikoni i sigurt për trupin
– Pa ftalate, pa lateks, jo poroze
– Çantë kozmetike prej lëkure PU