Minivibrator Lotos App Controlled

5,200 LEK

I dashuri juaj sekret buzëkuq.

– Një masazhues rrotullues buzëkuqi, vibron vetëm me një rrotullim dhe zgjedhje më interesante me modalitetin APP
– Me motor super të fuqishëm çeliku tungsten

Availability: Vjen së shpejti SKU: E31246 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

I dashuri juaj sekret buzëkuq.

– Një masazhues rrotullues buzëkuqi, vibron vetëm me një rrotullim dhe zgjedhje më interesante me modalitetin APP
– Me motor super të fuqishëm çeliku tungsten
– Dizajni i hollë i strukturës mund të jetë i gjatë ose i shkurtër, nuk ka nevojë të mbani një kabllo karikimi, një shoqërues i mirë udhëtimi
– Silikoni i lëngshëm i butë dhe i fortë, ju sjell një ndjesi tjetër prekjeje

Materiali: silikon/ABS
Madhësia: diametri 25x100mm
Pesha: 48g
Koha e karikimit: 60 minuta
Përdorimi maksimal i vazhdueshëm: 90 minuta
Modaliteti i dridhjeve: 7 modele të integruara + modele të pakufizuara nga kontrolli i aplikacionit