Minivibrator Lady Finger

1,900 LEK

Lady Finger është një vibrator shkopi klasik me një majë të butë të rrumbullakët që është i përsosur për stimulimin e pikës. Boshti me ngjyrë argjendi ka kreshta vertikale. Dridhjet me shumë shpejtësi mund të funksionojnë duke rrotulluar çelësin në pjesën e poshtme të Gishtit të Zonjës. Bërë nga ABS, pa ftalat dhe i papërshkueshëm nga uji. Ky vibrator ka nevojë për bateri AA 2x, të cilat nuk përfshihen. Vibrator klasik me shumë shpejtësi me motor të fuqishëm Sipërfaqe e lëmuar dhe majë e rrumbullakët për stimulim të saktë Lehtë për t’u përdorur funksionimin e bazës së përdredhjes Phthalate pa ujë dhe i papërshkueshëm nga uji Gjatësia 12 cm Diametri 2,5 cm

Availability: Në gjëndje SKU: 21402 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lady Finger është një vibrator shkopi klasik me një majë të butë të rrumbullakët që është i përsosur për stimulimin e pikës. Boshti me ngjyrë argjendi ka kreshta vertikale. Dridhjet me shumë shpejtësi mund të funksionojnë duke rrotulluar çelësin në pjesën e poshtme të Gishtit të Zonjës. Bërë nga ABS, pa ftalat dhe i papërshkueshëm nga uji. Ky vibrator ka nevojë për bateri AA 2x, të cilat nuk përfshihen. Vibrator klasik me shumë shpejtësi me motor të fuqishëm Sipërfaqe e lëmuar dhe majë e rrumbullakët për stimulim të saktë Lehtë për t’u përdorur funksionimin e bazës së përdredhjes Phthalate pa ujë dhe i papërshkueshëm nga uji Gjatësia 12 cm Diametri 2,5 cm

Minivibrator Lady Finger

1,900 LEK

In stock