MiniVibrator Cuties Silk

5,100 LEK

E bukura e vogël për argëtim vërtet të madh!
Mini vibrator i bukur pastel nga gjenerata e 4-të e Cuties me dridhje të fuqishme të thella.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 54024680000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini vibrator nga gjenerata e 4-të e Cuties
Dridhje e fuqishme dhe e thellë në 10 mënyra
Buton vezullues i gurëve të çmuar në formë zemre
Dizajn puristik, me teksturë të butë
E lakuar në mënyrë perfekte me një kokë masazhi me pikë G
Stimulues i lëvizshëm i klitorit
Fleksibël- – përshtatet në mënyrë të përsosur
Silikoni ultra i butë me një teksturë të butë me prekje
Kontrolle të lehta
Lodër e mahnitshme fillestare
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë

E bukura e vogël për argëtim vërtet të madh!
Mini vibrator i bukur pastel nga gjenerata e 4-të e Cuties me dridhje të fuqishme të thella. 10 mënyra lozonjare kontrollohen lehtësisht me prekjen e një butoni në butonin vezullues të gurëve të çmuar në formë zemre. Dizajni puristik i lepurit me teksturë të butë me një gudulisje fleksibël të klitorit stimulon njëkohësisht si nga brenda ashtu edhe nga jashtë. Boshti i lakuar në mënyrë ideale stimulon pikën G me kokën e tij të zgjeruar. Lodër e përsosur fillestare me madhësi xhepi!

I bërë nga silikoni ultra i butë dhe i mbuluar gjithandej me një teksturë Soft Touch, ky mini vibrator i lehtë futet lehtë dhe rrëshqet si me magji. Ai përshtatet në mënyrë fleksibël me anatominë dhe lëvizjet në mënyrë që dridhjet të jenë veçanërisht intensive.

I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë.

Gjatësia totale 13,6 cm, gjatësia e futjes 8,5 cm, Ø 2,2 cm – 3 cm.
Pesha 96 g.
Silikoni, PU, ABS.

MiniVibrator Cuties Silk

5,100 LEK

Out of stock