Minivibrator Cuties Mini lejla

3,800 LEK

Vibrator mini me kabllo për karikim USB
7 mënyra dridhje
Sipërfaqe e butë
Mini vibrator i purpurt me një indentacion konveks në fund të boshtit. Ajo ka 7 mënyra dridhje dhe mund të plotësohet me kabllon USB të përfshirë. Trajtim i lehtë dhe një dizajn elegant.

Gjatësia e plotë 12.5 cm, 3 2.3-3.1 cm, thellësia e futjes 8 cm, pesha 71 gr. Veshje silikoni, ABS, PU.

Availability: Në gjëndje SKU: 05953140000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator mini me kabllo për karikim USB
7 mënyra dridhje
Sipërfaqe e butë
Mini vibrator i purpurt me një indentacion konveks në fund të boshtit. Ajo ka 7 mënyra dridhje dhe mund të plotësohet me kabllon USB të përfshirë. Trajtim i lehtë dhe një dizajn elegant.

Gjatësia e plotë 12.5 cm, 3 2.3-3.1 cm, thellësia e futjes 8 cm, pesha 71 gr. Veshje silikoni, ABS, PU.

Minivibrator Cuties Mini lejla

3,800 LEK

In stock