Mini Wand Berry Pink

5,100 LEK

Shkop masazhi i vogël dhe kompakt Mini Wand Berry nga You2Toys me një ngjyrë frutash, të freskët sherbet dhe pamje elegante metalike me një gur vezullues si buton kontrolli.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 54028750000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini shkop masazhi në një pamje të lezetshme magjepsëse
Dridhje tepër e fuqishme në 10 mënyra
Kontrolle intuitive nëpërmjet butonit të gurit vezullues
Kokë e butë masazhuese fleksibël dhe e butë
Dridhja nuk mund të ndihet në dorezë
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë
Dizajn elegant magjepsës për ndjesi të nxehta!
Shkop masazhi i vogël dhe kompakt Mini Wand Berry nga You2Toys me një ngjyrë frutash, të freskët sherbet dhe pamje elegante metalike me një gur vezullues si buton kontrolli. Me kokën e saj fleksibël dhe të butë masazhi të mëndafshtë, është i përshtatshëm si për masazhe të gjata ashtu edhe për stimulim të saktë.

Një motor i fuqishëm ofron 10 mënyra të gjithanshme dridhjesh me prekjen e një butoni. Dridhja tepër e fuqishme mund të ndihet intensivisht në kokën e masazhit, por jo në dorezë. Shkopi kompakt dhe i lehtë masazhues përshtatet në mënyrë të përkryer në dorë dhe është i lehtë për t’u drejtuar. Dhe me përmasat e tij të dobishme, kjo central elektrik i zoti përshtatet në mënyrë diskrete në çdo xhep – perfekt për udhëtime!

I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë.

Gjatësia totale 12,7 cm, koka masazhuese 5,6 cm e gjatë, Ø max. 4.8 cm.
Pesha 110 g.
Silikoni, PU, ABS.

Mini Wand Berry Pink

5,100 LEK

Out of stock