Mini Vibrator Wand Aqua

4,600 LEK

Zbuloni këtë vibrator të mrekullueshëm Mini Vibe Wand nga EasyToys. Me këtë mini vibrator, do të shijoni dridhje të forta po aq sa një vibrator i zakonshëm me shkopinj. Është shumë më i vogël dhe jep masazhe të synuara. Ky vibrator ka jo më pak se 10 cilësime dhe forca vibrimi. Kjo ju lejon të alternoni mirë cilësimet me njëri-tjetrin. Vibratori është i butë në prekje dhe ka një majë fleksibël. Vibratori silikoni është i papërshkueshëm nga uji dhe i ripenisikueshëm me kabllon USB të përfshirë.

Availability: Në gjendje SKU: ET860BLU Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zbuloni këtë vibrator të mrekullueshëm Mini Vibe Wand nga EasyToys. Me këtë mini vibrator, do të shijoni dridhje të forta po aq sa një vibrator i zakonshëm me shkopinj. Është shumë më i vogël dhe jep masazhe të synuara. Ky vibrator ka jo më pak se 10 cilësime dhe forca vibrimi. Kjo ju lejon të alternoni mirë cilësimet me njëri-tjetrin. Vibratori është i butë në prekje dhe ka një majë fleksibël. Vibratori silikoni është i papërshkueshëm nga uji dhe i ripenisikueshëm me kabllon USB të përfshirë.

Mini Vibrator Wand Aqua

4,600 LEK

In stock