-30%

Mini vibrator Rabbit Cuties

Çmimi origjinal qe: 8,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,740 LEK.

Vibratori Mini Rabbit i lakuar mrekullisht nga Softies ka një teksturë të butë shumë prej kadifeje që përkëdhel çdo zonë intime dhe pikë të nxehtë në një mënyrë të këndshme.

Availability: Në gjendje SKU: 05567420000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini vibrator lepuri silikoni
Me brazda stimuluese në kokë posaçërisht për pikën G
Stimulues i butë i klitorit
Një teksturë shumë e butë prej kadifeje
Kënaqësisht i ngurtë por fleksibël
8 mënyra dridhjeje me shtypjen e një butoni
I papërshkueshëm nga uji
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB

Vibrator i vogël përkëdhelës për ndjenja të mëdha kënaqësie!
Vibratori Mini Rabbit i lakuar mrekullisht nga Softies ka një teksturë të butë shumë prej kadifeje që përkëdhel çdo zonë intime dhe pikë të nxehtë në një mënyrë të këndshme. Është këndshëm i ngurtë, por fleksibël për stimulim të dyfishtë të mrekullueshëm të vaginës dhe klitorisit. Mund të futet lehtësisht në mënyrë që të stimulojë në mënyrë specifike pikën G intensivisht me brazdat e theksuara stimuluese në kokë. Stimuluesi i klitorit dridhet në të njëjtën kohë në mënyrë që të kënaqë drejtpërdrejt pikën e nxehtë. Është i përsosur për kënaqësi të gjithanshme dhe për këtë arsye i përsosur edhe për fillestarët!

Ka një motor të fuqishëm i cili ka 8 mënyra dridhjeje për kënaqësi të ndryshme. Modalitetet mund të rregullohen lehtësisht me shtypjen e një butoni (në lodër). Mund të përdoret edhe nën ujë sepse Mini Rabbit Vibrator është i papërshkueshëm nga uji!

I ripenisikueshëm – përfshin një kabllo USB.

Gjatësia e plotë 15,5 cm, gjatësia e futjes 7,5 cm, Ø 3 cm – 3,7 cm.
Pesha 171 g.
Silikoni, PU.

Mini vibrator Rabbit Cuties

Çmimi origjinal qe: 8,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,740 LEK.

In stock