Mini Vibrator Pride Deep Purple

4,800 LEK

Classique është një mini vibrator i papërshkueshëm nga uji në silikon të sigurt për trupin dhe ka 7 mënyra dridhjeje

Availability: Në gjëndje SKU: E27853 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

RIANNE S Classique Pride është një edicion special i atmosferës më të shitur të RIANNE S Classique. Classique është një mini vibrator i papërshkueshëm nga uji në silikon të sigurt për trupin dhe ka 7 mënyra dridhjeje. Produkti përfshin një qese krenarie përrallore sepse në Erozone mendojmë se është e rëndësishme të jesh krenar për atë që je.

– Madhësia: 12 cm e gjatë dhe 2 cm gjerësi.
– Bateritë e kërkuara: 1x AA (nuk përfshihen)
– I papërshkueshëm nga uji
– 7 shpejtësi
– Silikoni i sigurt për trupin
– Pa ftalate, pa lateks, jo poroze
– Çantë kozmetike prej lëkure PU