Mini Vibrator Posh french

4,800 LEK

Classique është një mini vibrator plumbash i papërshkueshëm nga uji i bërë nga silikoni i sigurt për trupin. Lodra seksi ka 7 modele vibrimi dhe është e paketuar në një çantë të bukur elegant. E përkryer për femrat me stil.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E27855 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

RIANNE S Classique Posh është një edicion special i atmosferës më të shitur të RIANNE S Classique. Classique është një mini vibrator plumbash i papërshkueshëm nga uji i bërë nga silikoni i sigurt për trupin. Lodra seksi ka 7 modele vibrimi dhe është e paketuar në një çantë të bukur elegant. E përkryer për femrat me stil.

– Madhësia: 12 cm e gjatë dhe 2 cm gjerësi.
– Bateritë e kërkuara: 1x AA (nuk përfshihen)
– i papërshkueshëm nga uji
– 7 shpejtësi
– Silikoni i sigurt për trupin
– Pa ftalate, pa lateks, jo poroze
– Qese kozmetike

Mini Vibrator Posh french

4,800 LEK

Out of stock