-20%

Mini vibrator Pillow Talk Lusty

Çmimi origjinal qe: 8,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,960 LEK.

Një dizajn i matur buzëkuqi për një çantë dore!
Mini vibratori Lusty nga Pillow Talk është në një dizajn të bukur dhe duket si një buzëkuq i vërtetë – me ose pa kapak.

Availability: Në gjendje SKU: 54008050000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini vibrator luksoz në një dizajn buzëkuqi
Me një gur Swarovski
Maja e hapur me një gjuhë vibruese
Dridhje me shumë shpejtësi me shtypjen e një butoni
Përshtatet brenda çdo çante
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB

Një dizajn i matur buzëkuqi për një çantë dore!
Mini vibratori Lusty nga Pillow Talk është në një dizajn të bukur dhe duket si një buzëkuq i vërtetë – me ose pa kapak. Ajo gjithashtu ka një gur Swarovski gjithashtu. Ekziston një gjuhë që lëkundet që vibron brenda majës së hapur. Gjuha është e përkryer për stimulimin e pikave të kënaqësisë në vend p.sh. në klitoris, thithka, testikuj, perineum etj. Vibrimet me shumë shpejtësi mund të rregullohen lehtësisht me shtypjen e një butoni.

I ripenisikueshëm – përfshin një kabllo USB.

Gjatësia e plotë 9,4 cm, gjerësia 2,4 cm.
Pesha 38.5 g.
ABS, silikoni.

Mini vibrator Pillow Talk Lusty

Çmimi origjinal qe: 8,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,960 LEK.

In stock