Mini Vibrator Lady Finger

1,300 LEK

Vibrator i vogël, i hijshëm dhe i fuqishëm që përshtatet në një çantë dore. Vibrator Ladyfinger është perfekt për penetrimin dhe stimulimin e klitorit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 4890888404009 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i vogël, i hijshëm dhe i fuqishëm që përshtatet në një çantë dore. Vibrator Ladyfinger është perfekt për penetrimin dhe stimulimin e klitorit.

Mini Vibrator Lady Finger

1,300 LEK

In stock