-30%

Mini vibrator Flashing Mini pink

Çmimi origjinal qe: 4,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,220 LEK.

Mini vibrator me dritë të integruar 7 mënyra dridhjeje të përshtatshme me prekjen e një butoni I papërshkueshëm nga uji Me kokë të lakuar dhe groove stimuluese Sipërfaqe mëndafshi-e butë E rimbushshme – përfshirë kabllon USB Ky njeri i ndritshëm dhe i vogël muskulor përshtatet në çdo xhep! Mini vibrator me kokë të lakuar, të fryrë dhe brazda stimuluese të theksuara. 7 mënyra dridhjeje ofrojnë argëtim të larmishëm për variantet e lojërave vaginale dhe anale, si dhe stimulimin e synuar të pikës së kënaqësisë dhe mund të rregullohen me lehtësi me shtypjen e një butoni. Pika kryesore është drita e saj e integruar – shumë emocionuese (dhe praktike) kur luani në errësirë. Edhe në vaskë ose në dush, sepse mini vibratori është i papërshkueshëm nga uji! E mbuluar përreth me cilësi të butë të prekjes, siguron një ndjenjë shumë të këndshme në lëkurë gjatë lojës dhe përkëdheljes. E rimbushshme – përfshirë kabllon e penisikimit USB. Gjatësia totale 15 cm, gjatësia e futjes 13 cm, Ø max.3.1 cm. Silikoni, PU.

Availability: Në gjendje SKU: 05517320000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini vibrator me dritë të integruar 7 mënyra dridhjeje të përshtatshme me prekjen e një butoni I papërshkueshëm nga uji Me kokë të lakuar dhe groove stimuluese Sipërfaqe mëndafshi-e butë E rimbushshme – përfshirë kabllon USB Ky njeri i ndritshëm dhe i vogël muskulor përshtatet në çdo xhep! Mini vibrator me kokë të lakuar, të fryrë dhe brazda stimuluese të theksuara. 7 mënyra dridhjeje ofrojnë argëtim të larmishëm për variantet e lojërave vaginale dhe anale, si dhe stimulimin e synuar të pikës së kënaqësisë dhe mund të rregullohen me lehtësi me shtypjen e një butoni. Pika kryesore është drita e saj e integruar – shumë emocionuese (dhe praktike) kur luani në errësirë. Edhe në vaskë ose në dush, sepse mini vibratori është i papërshkueshëm nga uji! E mbuluar përreth me cilësi të butë të prekjes, siguron një ndjenjë shumë të këndshme në lëkurë gjatë lojës dhe përkëdheljes. E rimbushshme – përfshirë kabllon e penisikimit USB. Gjatësia totale 15 cm, gjatësia e futjes 13 cm, Ø max.3.1 cm. Silikoni, PU.

Mini vibrator Flashing Mini pink

Çmimi origjinal qe: 4,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,220 LEK.

In stock