-30%

Mini Vibrator Ellipse Dusk Pink

2,800 LEK

Me këtë Vibrator të bukur Ellipse Mini Bullet, ju do të shijoni stimulimin e klitorit në shënjestër. Motori i fuqishëm siguron ndjesi të forta. Ndërrimi i 10 cilësimeve dhe modeleve të ndryshme të dridhjeve është një fllad. Plumbi është i rrumbullakosur në pjesën e sipërme dhe ndihet i butë dhe i rehatshëm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 10ELPSMTDP Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me këtë Vibrator të bukur Ellipse Mini Bullet, ju do të shijoni stimulimin e klitorit në shënjestër. Motori i fuqishëm siguron ndjesi të forta. Ndërrimi i 10 cilësimeve dhe modeleve të ndryshme të dridhjeve është një fllad. Plumbi është i rrumbullakosur në pjesën e sipërme dhe ndihet i butë dhe i rehatshëm.

Mini Vibrator Ellipse Dusk Pink

2,800 LEK

Out of stock