Mini Vibrator Cuties Yellow

5,400 LEK

Mini vibrator i dobishëm, kompakt nga gjenerata e 3-të e Cuties me dridhje jashtëzakonisht të fuqishme dhe të thella që mund të kontrollohet lehtësisht në 10 mënyra të ndryshme me prekjen e një butoni direkt në lodër. Tepër fleksibël dhe me pika të bukura në majë për stimulim të gjithanshëm brenda dhe në trup – vetëm ose në çift.

Availability: Në gjendje SKU: 05541970000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Mini vibrator nga gjenerata e 3-të Cuties
  • Dridhje e thellë jashtëzakonisht e fuqishme në 10 mënyra
  • Fleksibël, me majë me pulla
  • Sipërfaqe e butë me prekje
  • I papërshkueshëm nga uji
  • E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

Shumë e lezetshme për të qenë e vërtetë!
Mini vibrator i dobishëm, kompakt nga gjenerata e 3-të e Cuties me dridhje jashtëzakonisht të fuqishme dhe të thella që mund të kontrollohet lehtësisht në 10 mënyra të ndryshme me prekjen e një butoni direkt në lodër. Tepër fleksibël dhe me pika të bukura në majë për stimulim të gjithanshëm brenda dhe në trup – vetëm ose në çift. Mund të përdoret edhe në banjë ose dush sepse mini vibratori elegant është i papërshkueshëm nga uji! E mbuluar e gjitha me një teksturë të butë prekëse, ajo rrëshqet si vetvetiu dhe ofron një ndjesi shumë të këndshme në lëkurë dhe trup ndërsa luan dhe kënaqet.

I ripenisikueshëm – i përfshirë kabllo penisikimi USB.

Gjatësia totale 14,2 cm, Ø 1,9 cm – 3,3 cm. Pesha 94 g.
Silikoni, PU.

Informacion shtesë

Ngjyra

E verdhe, Pink

Mini Vibrator Cuties Yellow

5,400 LEK

In stock