Mini Vibrator Cuties Pink

5,400 LEK

Mini-vibrator i dobishëm, kompakt nga gjenerata e 3-të e Cuties me dridhje jashtëzakonisht të fuqishme dhe të thella që mund të kontrollohet lehtësisht në 10 mënyra të ndryshme me prekjen e një butoni direkt në lodër.

Availability: Në gjendje SKU: 05542000000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Mini vibrator i gjeneratës së 3-të
  • Dridhje e thellë jashtëzakonisht e fuqishme në 10 mënyra
  • Fleksibël, me majë të brazda
  • Sipërfaqe e butë me prekje
  • I papërshkueshëm nga uji
  • E ripenisikueshme – përfshirë. Kabllo penisikimi USB

Shumë e lezetshme për të qenë e vërtetë!
Mini-vibrator i dobishëm, kompakt nga gjenerata e 3-të e Cuties me dridhje jashtëzakonisht të fuqishme dhe të thella që mund të kontrollohet lehtësisht në 10 mënyra të ndryshme me prekjen e një butoni direkt në lodër. Tejet fleksibël dhe me brazda të bukura në majë për stimulim të gjithanshëm brenda dhe në trup – vetëm ose në çift. Edhe në banjë apo dush, sepse mini vibratori elegant është i papërshkueshëm nga uji! E mbuluar e gjitha me një teksturë me prekje të butë përkëdhelëse, ajo rrëshqet si vetvetiu dhe ofron një ndjesi shumë të këndshme të lëkurës dhe trupit kur luani dhe përkëdhelet.

I ripenisikueshëm – i përfshirë kabllo penisikimi USB.

Gjatësia totale 14,1 cm, Ø 2 cm – 3 cm. Pesha 95 g. Silikoni, PU.

Mini Vibrator Cuties Pink

5,400 LEK

In stock