-30%

Mini vibrator AVANT VIBROTIZE FUCHSIA

5,880 LEK

Moderne, elegante dhe e bukur – takoni Avant Vibrotize. Vibrotize ka një kokë të ngushtuar për futje të lehtë dhe ka 10 funksione të fuqishme vibruese – 5 shpejtësi dhe 5 modele të mundësuara nga motori superior RumbleTech™! IPX7 i papërshkueshëm nga uji për lojë me banjë dhe dush dhe pastrim të lehtë

Availability: Në gjendje SKU: 331821 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Moderne, elegante dhe e bukur – takoni Avant Vibrotize. Vibrotize ka një kokë të ngushtuar për futje të lehtë dhe ka 10 funksione të fuqishme vibruese – 5 shpejtësi dhe 5 modele të mundësuara nga motori superior RumbleTech™! IPX7 i papërshkueshëm nga uji për lojë me banjë dhe dush dhe pastrim të lehtë, Vibrotize është Ultrasilk™ i butë dhe i bërë nga silikoni Puria™, duke e bërë të sigurt për trupin, pa ftalate, pa lateks dhe pa aromë. Vibrant ka Magna Charge USB magnetike të ripenisikueshme për lojë të vazhdueshme dhe është i papërshkueshëm nga uji IPX7 zhytës për lojë me dush dhe banjë! Ai përmban gjithashtu teknologjinë StayPut™ për të siguruar që të mos dalë jashtë gjatë përdorimit dhe të mbetet i sigurt brenda trupit.

Rumble Tech mundësoi dridhje të thella me zhurmë
5 shpejtësi, 5 modele
Ngarkimi Magna me USB
Përshtatësi lidhet në mënyrë magnetike
IPX7 i papërshkueshëm nga uji
Baza e sheshtë e projektuar me kujdes për siguri
Komoditet dhe veshje
Dizajni Stayput™ e mban produktin në vend të sigurt
Materiali: ABS, silikoni
Pa ftalate
Gjatësia 5 inç / 12,7 cm
Gjatësia e futshme 4 inç / 10,1 cm
Gjerësia 1,25 inç / 3,1 cm

Mini vibrator AVANT VIBROTIZE FUCHSIA

5,880 LEK

In stock