-30%

Mini vibrator AVANT FREE SPIRIT SCARLET

3,570 LEK

Moderne, elegante dhe e bukur – takoni Avant Free Spirit. Free Spirit ka një kokë të ngushtuar për futje të lehtë dhe ka 10 funksione vibruese për t’ju dhënë të gjithë kënaqësinë që dëshironi! IPX7 i papërshkueshëm nga uji për lojë me banjë dhe dush dhe pastrim të lehtë.

Availability: Në gjendje SKU: 331822 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Moderne, elegante dhe e bukur – takoni Avant Free Spirit. Free Spirit ka një kokë të ngushtuar për futje të lehtë dhe ka 10 funksione vibruese për t’ju dhënë të gjithë kënaqësinë që dëshironi! IPX7 i papërshkueshëm nga uji për lojë me banjë dhe dush dhe pastrim të lehtë, Free Spirit është Ultrasilk™ i lëmuar dhe i bërë nga silikoni Puria™, duke e bërë të sigurt për trupin, pa ftalate, pa lateks dhe pa aromë. IPX7 I papërshkueshëm nga uji për lojë me banjë dhe dush si dhe pastrim të lehtë! Ai përmban gjithashtu teknologjinë StayPut™ për të siguruar që të mos dalë jashtë gjatë përdorimit dhe të mbetet i sigurt brenda trupit. Baza AnchorTech™ e mban spinën komode për përdorim afatgjatë! Kërkon 1 bateri AAA, e pa përfshirë.

10 mënyra të dridhjeve të dizajnuara me kujdes
5 shpejtësi, 5 modele unike
Plotësisht i zhytur IPX7 i papërshkueshëm nga uji
Dizajni Stayput™ e mban produktin në vend të sigurt
Baza AnchorTech™ e projektuar me kujdes për siguri, rehati dhe veshje
Silikoni Puria™ i pastër me platin
Ultrasilk® e lëmuar
Lubrifikim hibrid i sigurt me bazë uji
Materiali: ABS, silikoni
Pa ftalate
Gjatësia 5 inç / 12,7 cm
Gjatësia e futshme 3,5 inç / 8,9 cm
Gjerësia 1,5 inç / 3,8 cm

Mini vibrator AVANT FREE SPIRIT SCARLET

3,570 LEK

In stock