Anal Plug Anal Finger Transparent

900 LEK

Zgjon deshiren per sex nga mbrapa!
Delikate, e bute, e holle dhe me nje unaze per gishtin. Thjesht rreshkiteni tek gishti per te nxitur veten apo partnerin per kenaqesite anale gjate hapave te para te saj.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05216390000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zgjon deshiren per sex nga mbrapa!
Delikate, e bute, e holle dhe me nje unaze per gishtin. Thjesht rreshkiteni tek gishti per te nxitur veten apo partnerin per kenaqesite anale gjate hapave te para te saj.

Ngjyra: Transparente.
Permasa: 5 cm, Ø 0.5-1.5 cm.

Anal Plug Anal Finger Transparent

Anal Plug Anal Finger Transparent

900 LEK

Out of stock