Mini But Plug Cuties purple

1,800 LEK

E përkryer për fillestarët në erotizmin anal
Priza e përsosur për fillestarët në erotizmin anal!

Availability: Në gjëndje SKU: 05568400000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prizë e vogël prapanicë me një teksturë të theksuar me brazdë
Majë e butë, e ngushtë
Mbytës i gjerë dhe i sigurt
Fleksibël për një ndjenjë komode kur vishen
Silikoni me teksturë Silk Touch

E përkryer për fillestarët në erotizmin anal
Priza e përsosur për fillestarët në erotizmin anal!
Priza e butë Mini Butt Plug prej kadifeje nga seria popullore Cuties është në formë koni. Ajo gjithashtu ka një strukturë të theksuar me brazdë dhe një majë të butë dhe të ngushtë. Tapa e gjerë dhe e lehtë për t’u mbajtur do të thotë që kjo prizë mund të futet në mënyrë të sigurt në anus sepse e ndalon atë të rrëshqasë shumë.

Është bërë tërësisht prej silikoni me teksturë Silk Touch. Është gjithashtu jashtëzakonisht fleksibël që do të thotë se është e lehtë për t’u futur. Përshtatet në mënyrë të përkryer me anatominë dhe është shumë komode për t’u veshur.

Gjatësia e plotë 7,5 cm, gjatësia e futjes 6,2 cm, Ø 2,8 cm, Ø e pjesës konike 1 cm.
Pesha 28 g.
Silikoni, PU.

Mini But Plug Cuties purple

1,800 LEK

In stock