Menge penisi me vibrim

3,300 LEK

Trashni dhe zgjasni penisin dhe rrisni stimulimin! Kjo mëngë transparente e penisit Veshja e mëngës nga Crystal Clear e bërë nga material i butë me shtrirje e sjell penisin në formë të lartë për përkëdhelje të plotë. Mbulesa e shtrënguar dhe mbështetëse për ereksionin thjesht rrëshqet mbi anën e ngritur dhe, falë unazës së testikujve, siguron një përshtatje të fortë dhe të rehatshme pa rrëshqitje. Falë trashësisë së materialit dhe strukturës së theksuar të stimulit, penisi zmadhohet në madhësi dhe zgjatet falë nyjeve të forta dhe të formësuara. Vibrobulleti i vogël, i fuqishëm futet në lakin e sipërm dhe siguron stimulim shtesë emocionues. Përfshirë bateritë (3 x LR44) për vibrobullet.

Availability: Në gjendje SKU: 05507870000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trashni dhe zgjasni penisin dhe rrisni stimulimin! Kjo mëngë transparente e penisit Veshja e mëngës nga Crystal Clear e bërë nga material i butë me shtrirje e sjell penisin në formë të lartë për përkëdhelje të plotë. Mbulesa e shtrënguar dhe mbështetëse për ereksionin thjesht rrëshqet mbi anën e ngritur dhe, falë unazës së testikujve, siguron një përshtatje të fortë dhe të rehatshme pa rrëshqitje. Falë trashësisë së materialit dhe strukturës së theksuar të stimulit, penisi zmadhohet në madhësi dhe zgjatet falë nyjeve të forta dhe të formësuara. Vibrobulleti i vogël, i fuqishëm futet në lakin e sipërm dhe siguron stimulim shtesë emocionues. Përfshirë bateritë (3 x LR44) për vibrobullet.

Menge penisi me vibrim

3,300 LEK

In stock