Menge Penisi LINX EMPORER

2,600 LEK

Material elastik TPE per qendruar fiks dhe per te shtuar trashesi pergjati trupit. Me strukture stimuluese brenda dhe jashte per stimulimin e te tuaj dhe te partneres. Gjatesia 18 cm.

Availability: Në gjëndje SKU: 55003991 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Material elastik TPE per qendruar fiks dhe per te shtuar trashesi pergjati trupit. Me strukture stimuluese brenda dhe jashte per stimulimin e te tuaj dhe te partneres. Gjatesia 18 cm.

Menge Penisi LINX EMPORER

Menge Penisi LINX EMPORER

2,600 LEK

In stock