Menge penisi

3,700 LEK

Jepini vetes një rritje të menjëhershme në madhësi me këtë mëngë për ngritjen e ereksionit. Krijoni një përvojë të re seksuale kur e kënaqni partnerin tuaj me këtë mbështjellës me brinjë. Duke shtuar si gjatësinë ashtu edhe rrethin, mënga pa ftalat do ta shtrijë partnerin tuaj si kurrë më parë. Thjesht ngrihuni dhe rrëshqitni në brendësinë e butë dhe me teksturë, duke siguruar rripin e topit rreth skrotumit tuaj për siguri dhe ndjeshmëri të shtuar. Të dy ju dhe partneri juaj do të duan stimulimin shtesë!

Availability: Në gjëndje SKU: AE637 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Jepini vetes një rritje të menjëhershme në madhësi me këtë mëngë për ngritjen e ereksionit. Krijoni një përvojë të re seksuale kur e kënaqni partnerin tuaj me këtë mbështjellës me brinjë. Duke shtuar si gjatësinë ashtu edhe rrethin, mënga pa ftalat do ta shtrijë partnerin tuaj si kurrë më parë. Thjesht ngrihuni dhe rrëshqitni në brendësinë e butë dhe me teksturë, duke siguruar rripin e topit rreth skrotumit tuaj për siguri dhe ndjeshmëri të shtuar. Të dy ju dhe partneri juaj do të duan stimulimin shtesë!